این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. در صورت مشاهده هرگونه مطلب نامناسب با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید. وبسایت در حال آماده سازی می باشد. لطفا صبور باشید :)

دانلود فیلم The Conjuring 2013

مارس 4, 2018
+18
  • زبان :انگلیسی کیفیت :Bluray
  • فرمت :MKV حجم :1.40GB | 800MB
  • مدت زمان :1ساعت 52دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :James Wan نویسنده :Chad Hayes , Carey W. Hayes , New Line Cinema , Safran Company, The , Evergreen Media Group
  • امتیاز IMDB :7.5 رده سنی :+18
  • ستارگان :Patrick Wilson , Vera Farmiga , Ron Livingston
  • Fa
  • En
در سال 1971 زن و شوهری به نام های کرولاین و راجر , تصمیم می گیرند که خانه ی خود را تغییر دهند و به جای دیگر نقل مکان کنند. آن ها خانه ای در کنار یک مزرعه خریداری کردند و خانواده ی خود را در آن مستقر کردند. پس از مدت کوتاهی اتفاقات عجیبی رخ داد. اتفاقاتی که هیچ توضیحی برای آن ها نداشتند. آن ها حسش می کردند. حسی که انگار چیزی در خانه است اما نمی توان آن را دید. کرولاین که دیگر از این اوضاع و آسیب دیدن خانواده اش خسته شده بود , در اوج نا امیدی سراغ زوجی به نام های اد و لورین وارِن رفتند. اد و لورین که برای بررسی به خانه ی آن ها آمده بودند با تخقیقات اولیه ...
In 1971, Carolyn and Roger Perron move their family into a dilapidated Rhode Island farm house and soon strange things start happening around it with escalating nightmarish terror. In desperation, Carolyn contacts the noted paranormal investigators, Ed and Lorraine Warren, to examine the house. What the Warrens discover is a whole area steeped in a satanic haunting that is now targeting the Perron family wherever they go. To stop this evil, the Warrens will have to call upon all their skills and spiritual strength to defeat this spectral menace at its source that threatens to destroy everyone involved. Written by Kenneth Chisholm (kchishol@rogers.com)

دانلود فیلم The Conjuring 2013

نقد و بررسی کامل فیلم :

در سال 1971 زن و شوهری به نام های کرولاین و راجر , تصمیم می گیرند که خانه ی خود را تغییر دهند و به جای دیگر نقل مکان کنند. آن ها خانه ای در کنار یک مزرعه خریداری کردند و خانواده ی خود را در آن مستقر کردند. پس از مدت کوتاهی اتفاقات عجیبی رخ داد. اتفاقاتی که هیچ توضیحی برای آن ها نداشتند. آن ها حسش می کردند. حسی که انگار چیزی در خانه است اما نمی توان آن را دید. کرولاین که دیگر از این اوضاع و آسیب دیدن خانواده اش خسته شده بود , در اوج نا امیدی سراغ زوجی به نام های اد و لورین وارِن رفتند. اد و لورین که برای بررسی به خانه ی آن ها آمده بودند با تخقیقات اولیه خود متوجه شدند که آن خانه به همراه مزرعه کناری آن تحت سلطه ی یک نیروی شیطانی بسیار قوی است و هر جایی که بروند به دنبال آن ها خواهد آمد. برای متوقف کردن این شیطان , اِد و لورین باید تمامی تجربه و توانایی روحانی خود را به کار بگیرند تا آن خانه را یک بار برای همیشه جن گیری کنند.

به این پست امتیاز دهید.
دانلود فیلم The Conjuring 2013
4 از 1 رای
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.